Satisfyer Pro Penguin Next Generation - jak działa?

Wyjątkowy masażer łechtaczki Satisfyer Pro Penguin Next Generation potrafi zapewnić nieziemską rozkosz swoim użytkowniczkom. W jaki sposób mu się to udaje? Otóż główną rolę odgrywa tu wyjątkowy silnik, który może pracować w aż jedenastu różnych trybach. Daje to ogromne możliwości stymulacji, wśród których każda z użytkowniczek może znaleźć odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb i wymagań rodzaj wibracji. Za przenoszenie ich na łechtaczkę odpowiada z kolei wyjątkowa końcówka wykonana z silikonu, która jest bardzo przyjemna w dotyku.

Satisfyer Penguin Pro Next Generation

Satisfyer stymulator - jak używać?

Korzystanie ze stymulatora Satisfyer Pro Penguin Next Generation jest niesamowicie proste. Na korpusie masażera znajdują się dwa przyciski - jeden odpowiedzialny za uruchomienie zasilania urządzenia oraz drugi, którego zadaniem jest przełączanie między trybami pracy gadżetu. W celu zapewnienia sobie przyjemności należy umieścić silikonową końcówkę pingwinka na łechtaczce i uruchomić ulubiony rodzaj wibracji, a następnie - poddać się rozkoszy, którą sprawia ta zabawka erotyczna.

Pingwinek do stymulacji - zalety z korzystania

Zalet korzystania ze stymulatora Satisfyer Pro Penguin Next Generation jest naprawdę wiele. Nie tylko umożliwia on kobiecie rozładowanie napięcia i zapewnia cudowne chwile relaksu i odprężenia, ale także ma pozytywny wpływ m.in. na ukrwienie łechtaczki, co jest istotne, jeśli chce się przeżywać mocniejsze orgazmy. Ponadto samodzielna zabawa tego typu pozwala jeszcze lepiej odkryć swoje ciało i poznać to, co się lubi, a przecież tego typu doświadczenia również mają bardzo duże znaczenie.

Wibrator pingwin - przyjemność pod kontrolą

Jak już zostało wspomniane - stymulator Satisfyer Pro Penguin Next Generation będzie wibrował tak, jak ustawisz go za pomocą przeznaczonego do tego przycisku na jego korpusie. Możesz więc zabawiać się z nim na wiele sposobów albo zawsze używać swojego ulubionego programu, o którym wiesz, że zapewni Ci maksimum przyjemności. Wibratora Satisfyer możesz używać także podczas stosunku, co pozwoli Ci na spotęgowanie doznań i osiągnięcie orgazmu, jakiego nigdy wcześniej nie przeżyłaś.